facebook
linkedin
youtube

29 września - 2 października 2020r. - FORUM LIDERÓW HANDLU OFF-& ON-LINE w trakcie. Edison S.A uczestniczy w jedynym tego rodzaju wydarzeniu online. Wyśmienity program zapewni każdemu odwiedzającemu wydarzenie możliwość wyboru interesującego tematu.

 Aktualna edycja online daje nam szansę na spotkanie ze znawcami branży Retail. Jakie jest 10 najważniejszych wyzwań handlu detalicznego w postpandemicznej rzeczywistości? Analizy. Rozwiązania. Nowe strategie. To główne tematy, które omawiać będą przedstawiciele sektora retailowego.

Nowa rzeczywistość w handlu detalicznym kształtuje się od marca 2020. To rzeczywistość obarczona ciągłym echem pandemii COVID-19. Czas pandemii, obostrzeń, zmian dla klientów, przedstawicieli sklepów, restauracji spowodował konieczność przemyślenia dotychczas trwałych podstaw strategii każdego przedsiębiorstwa. Pandemia dotknęła każdego z nas z osobna, każda firma na nowo musiała zbudować kompetencje, zmienić podejście do klientów, do biznesu, do marketingu, .... Ciągle powtarzane hasło "BEZPIECZEŃSTWO" nabrało innego wymiaru. Martwimy się nie tylko o zdrowie swoje i najbliższych, ale i bezpieczeństwo w zakresie kontaktów międzyludzkich na poziomie firm, biur, sklepów.

Komunikacja EDI to nie tylko trend, ale i konieczność w niepewnych czasach pandemii. Faktury elektroniczne i inne dokumenty elektroniczne wymieniane są z zachowaniem NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW BEZPIECZEŃSTWA. Transformacja cyfrowa, e-commerce i inwestycje w technologie to nasza rzeczywistość.

Zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

retail

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

BAZA WIEDZY

KARIERA

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

 

Peppol 

iso

ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015

 

Peppol 
EDISON S.A. is a member of EDITEL Group   Editel do stopki