Elektroniczna wymiana danych

Do you like to know if EDI is for you?

It will take not more than 2 minutes

Whom do you represent?

PRODUCER DISTRIBUTOR
SUPPLIER CHAIN
WHOLESALE COMPANY OTHER
SELF-GOVERNMENT - PUBLIC ADMINISTRATION

Fill and send form

COMPANY*
E-MAIL*
PHONE*

* - Fields marked with an asterisk are required

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Szybki i niezawodny elektroniczny obieg dokumentów w firmie on-line z EDI to sprawdzone rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących sposobów na skuteczne usprawnienie swojej działalności. To nowoczesny wybór, które poprawi efektywność pracy Twojej firmy!

Wszystkie dokumenty w formie papierowej są narażone na zniszczenie, utratę albo przeoczenie. Aby przyspieszyć pracę firmy oraz zminimalizować ryzyko błędów, warto wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów – faktur, dokumentów handlowych, logistycznych i innych.

Zalety wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów w firmie:

  • oszczędność czasu związana z dostępem do potrzebnych dokumentów
  • wszystkie dokumenty przechowywane są w jednym miejscu
  • proste wyszukiwanie w elektronicznym archiwum
  • możliwość zredukowania ilości dokumentów papierowych, a tym samym większa ochrona środowiska

Z roku na rok, coraz więcej przedsiębiorców wprowadza systemy elektronicznego obiegu dokumentów, które wspomagają ich działalność niezależnie od branży. To sprawdzone rozwiązanie, które skierowane jest do wszystkich firm – małych, średnich oraz dużych.

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów najczęściej wykorzystywane są jako system obiegu faktur, ale posiadają również znacznie szersze zastosowanie nie tylko w ramach obiegu dokumentów w jednej firmie, ale również w wielu firmach połączonych siecią.

Elektroniczny obieg dokumentów Web EDI

Elektroniczna wymiana danych Edison to szeroka paleta zaawansowanych usług EDI, których głównym celem jest integracja i automatyzacja komunikacji B2B. Wykorzystywana przez naszą firmę platforma komunikacyjna pozwala na dokonanie połączenia dwóch przedsiębiorstw niezależnie od lokalizacji, stosowanych standardów komunikacji i systemów informatycznych, aby obieg dokumentów był jak najszybszy, najwygodniejszy i najbezpieczniejszy.

Oferowany przez naszą firmę system obiegu dokumentów Web EDI to rozwiązanie wykorzystujące aplikacje webowe. Pozwala na błyskawiczną komunikację EDI bez konieczności integracji z systemami informatycznymi, na przykład z oprogramowaniem finansowo-księgowym, systemami ERP.

Dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania dopasowane do poziomu zaawansowania firmy w zakresie komunikacji EDI.

Udostępniona przez nas aplikacja wspierająca obieg dokumentów EWA (EDIson Web Access) służy do wymiany wszystkich typów dokumentów elektronicznych. To korzystne rozwiązanie zarówno dla mniejszych firm, jak również dla większych organizacji dzięki kompatybilności z zaawansowanymi systemami EDI.

Oprogramowanie EWA działa on-line na zasadzie „click and go” – wystarczy dowolny komputer i podłączenie do internetu, co pozwala na natychmiastowy dostęp do dokumentacji niezależnie od lokalizacji.

EDI – elektroniczna wymiana danych na całym świecie

Edison S.A. jako partner największego globalnego operatora EDI – firmy OpenText (dawny GXS) pozwala na uzyskanie połączenia z wszystkimi przedsiębiorstwami na świecie korzystającymi z rozwiązań EDI.

Za sprawą rozwiązań Global EDI możliwe jest dokonanie połączenia z dowolną firmą stosującą elektroniczną wymianę danych. Wykorzystujemy większość popularnych standardów komunikacyjnych używanych zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Gdy chcesz współpracować z zagranicznym partnerem wymagającym EDI, ustalimy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Współpracujemy ze wszystkimi większymi operatorami EDI na świecie:

  • obsługujemy wszystkie kluczowe sposoby komunikacji: AS2, TCP/IP, HTTPS, FTP, SOAP, X400, TGMS, TIP/EAP, Frame Relay, ISDN, OFTP.
  • zapewniamy kompatybilność z wszystkimi znanymi systemami ERP: SAP, JDEdwards, Baan, MFG-PRO, IFS, Epicor – iScala, MS Navision, MS Dynamisc, Asseco Softlab, Asseco WAPRO, BPSC, CDN, Digitland, Exact, Simple, QAD, Sage, Sente, Teta.

Dołącz do grona przedsiębiorców stosujących nowoczesny system zarządzania obiegiem dokumentów EDI i zapomnij o problemach związanych z przesyłaniem faktur i innych pism do odbiorców. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje związane z ofertowanymi przez nas rozwiązaniami w ramach obiegu dokumentów

Dzięki EDI możesz zaoszczędzić

130 dni pracy
i 5000 zł na materiałach

Sprawdź EDI

Wypełnij i wyślij formularz.
Skontaktujemy się w przeciągu 24h

lub zadzwoń pod
12 425 09 70