Editel do stopki  EDISON S.A. is member of EDITEL Group
  • Wiedeń
  • Bratysława
  • Budapeszt
  • Kraków
  • Praga
  • Zagrzeb

Kim jesteśmy?

EDISON to lider cyfrowej rewolucji w obszarze B2B.

Dostarczamy unikatową technologię, która wspiera dematerializację papierowych dokumentów handlowych i księgowych.

Od prawie 25 lat jesteśmy tam, gdzie liderzy biznesu wchodzą w świat cyfrowej rewolucji.

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami wprowadzaj firmy w nową erę cyfrowego biznesu.

Miejsce pracy: KRAKÓW / WARSZAWA / POLSKA
możliwość pracy zdalnej ale z koniecznością dobrego zapoznania się z zespołem w okresie pierwszych 3 miesięcy.

Opis stanowiska:

  • wspieranie zespołu handlowego w kompleksowych projektach sprzedażowych,
  • utrzymywanie kontaktów i relacji z klientami, partnerami technologicznymi oraz producentami rozwiązań,
  • weryfikacja zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej,
  • dobór rozwiązań i produktów oferowanych klientom,
  • przygotowywanie części lub całości zaawansowanych ofert w tym koncepcji technicznych oraz wycen,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań,
  • udział w procesie obsługi przedsprzedażowej, w tym w spotkaniach z klientami,
  • prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i rozwiązań wśród pracowników firmy i klientów.
  • monitorowaniem rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki inżynierskie i ekonomiczne),
  • doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży,
  • doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu prezentacji, szkoleń i warsztatów,
  • doświadczenie w obszarze tworzenia kompleksowych ofert; mile widziane doświadczenie w obszarze zamówień publicznych.
  • doświadczenie w komunikacji z szefami działów IT średnich i dużych przedsiębiorstw
  • znajomość procesów biznesowych oraz rozwiązań IT,
  • umiejętność współpracy w zespole i sprawnej komunikacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • atutem będzie znajomość branży EDI lub rozwiązań RPA, a także znajomość branży systemów ERP
  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel, Word, PowerPoint,

Oferta obejmuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe benefity – m.in. karty multisport i prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Edison SA z siedzibą w Krakowie 31-416, ul. Dobrego Pasterza 122A.

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

EDISON S.A.
ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków
KRS 0000040306
REGON 351139980
NIP 6761598008
TEL. 12 425 09 70
dh@edison.pl
PEF logo   iso  Peppol
ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015