facebook
linkedin
youtube

Polski producent bram i ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – Polargos Sp. z o.o. – rozpoczął swoją działalność w 1994 roku. Przedsiębiorstwo od samego początku stawiało na projektowanie, wytwarzanie i dostarczanie swoim klientom innowacyjnych rozwiązań systemowych. Dziś w ofercie firmy dostępne są bramy, przęsła, gotowe ogrodzenia do samodzielnego montażu (DIY), jak również automatyka do bram i inne akcesoria.

Działająca od 1991 roku firma Gold Drop Sp. z o.o. zyskała zarówno w Polsce, jak i zagranicą, opinię opowiedzianego i innowacyjnego producenta chemii gospodarczej. Gold Drop w ramach prowadzonej działalności produkuje uznane marki firmowe. Jest także cenionym partnerem w zakresie produkcji marek własnych.

Już od ponad 20 lat przedsiębiorstwo OTCF S.A. produkuje odzież sportową i akcesoria dla konsumentów oraz dla sportu zawodowego. W swoim portfolio posiada znane wielu Polakom marki, jak 4F, 4F Junior oraz Outhorn. Sukces firmy wynika z tworzenia produktów łączących pasję do sportu i mody, a także z zaangażowania pracowników. Ubrania powstają z myślą o każdej osobie, która jest aktywna fizycznie. Odbiorcami kolekcji są nie tylko Olimpijczycy czy zawodowi sportowcy, ale również amatorzy i pasjonaci ruchu.

Grupa CLASSEN, w skład której w Polsce wchodzą spółki: Classen-Pol S.A., Classen Floor Systems Sp. z o.o. i RuckZuck.biz Sp. z o.o., jest producentem i dystrybutorem produktów dla domu takich, jak drzwi wewnętrzne, listwy przypodłogowe oraz meble kuchenne. Polska siedziba firmy odpowiada za obsługę marketów budowlanych (DIY), hurtowni oraz sklepów detalicznych z Europy Środkowo-Wschodniej.

Najczęściej czytane

Zadzwoń do nas!

Odpowiemy na każde pytanie dotyczące EDI

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

BAZA WIEDZY

AKTUALNOŚCI

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

iso

 

Peppol
ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015