facebook
linkedin
youtube

W Grupie Kapitałowej VOX komunikacja z klientami z całego świata jest kluczowa dla sprawnego świadczenia usług. W związku z tym, w trzech spółkach wchodzących w skład GK VOX, EDISON S.A. wprowadził z sukcesem usługi komunikacji EDI. Obecnie trwają rozmowy nad uruchomieniem standardów wymiany dokumentacji z partnerami handlowymi w kolejnych lokalizacjach Grupy na świecie.

VOX – uznana na świecie marka wnętrzarska

Grupę Kapitałową VOX tworzą firmy i marki z branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domów. Jej trzon stanowi marka VOX, która posiada sieć 170 salonów w Polsce i ponad 300 dedykowanych punktów sprzedaży zagranicą. W swoim portfolio firma posiada unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów. Oprócz mebli, są to także drzwi, podłogi, systemy ścienne czy artykuły dekoracyjne. Wyjątkowość oferowanego asortymentu potwierdzają nagrody uzyskane podczas targów i konkursów, takie jak must have, Dobry wzór, czy IF Design Award.

EDI z sukcesem obsługuje kontrakty VOX

Współpraca z poszczególnymi spółkami Grupy Kapitałowej VOX oraz EDISON S.A. trwa nieprzerwanie od 14 lat. W tym czasie komunikacja EDI została wdrożona zarówno w polskich spółkach – Profile VOX i Meble VOX, jak i niemieckiej spółce – Baukulit. Dla firm realizowana jest wymiana dokumentów z klientami w całej Europie. Uruchomiono już połączenia z kilkunastoma sieciami handlowymi lokalnymi i zagranicznymi, a kolejne połączenia są systematycznie realizowane.

Wysoka jakość usług gwarancją zadowolenia klienta

Rozwiązania VOX dostępne są w ponad 60 krajach na całym świecie, m.in. w USA, Meksyku, Australii, Indiach czy na Tajwanie. W Polsce marka dociera do swoich klientów poprzez sieć stacjonarnych salonów i platformę sprzedaży on-line. Sprawny i terminowy kontakt z partnerami jest dla Grupy Kapitałowej VOX kwestią kluczową. Usługi oferowane przez EDISON spełniają wymogi dostępności SLA narzucone przez klientów VOX, jakimi są odbiorcy produktów, w tym sieci handlowe w kraju i za granicą. Zadowolenie z dotychczasowego poziomu współpracy przyczyniło się do rozpoczęcia rozmów z EDISON odnośnie uruchomienia komunikacji dla oddziałów VOX w kolejnych krajach.

Wsparcie już od pierwszego kontaktu z kontrahentem

Współpraca EDISON i spółek z Grupy Kapitałowej VOX obejmuje kompleksowe przeprowadzenie procesu uruchomienia komunikacji EDI z nowymi kontrahentami, począwszy od pierwszego kontaktu z nimi, poprzez analizę dokumentacji technicznej, koordynowanie testów, aż po nadzór nad bieżącą komunikacją (wymianę dokumentów). W ramach projektu realizowane są również połączenia międzyoperatorskie oraz mapowanie plików i dostosowanie formatów dla dokumentów: zamówienie (ORDERS), faktura (INVOIC), faktura korekta (CORINV), awizo dostawy do wymogów kontrahentów (DESADV).

EDISON zintegrował z centralnym systemem Grupy Kapitałowej VOX aplikację Connector Plus Enterprise, która ma możliwość obsługi wielu spółek (numerów GLN). Inne wdrożone funkcjonalności to intuicyjny portal webowy i archiwum faktur SAFE. EDISON przeprowadza na bieżąco walidację strukturalną pików.

Najczęściej czytane

Zadzwoń do nas!

Odpowiemy na każde pytanie dotyczące EDI

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

BAZA WIEDZY

KARIERA

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

 

Peppol 

iso

ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015

 

Peppol