facebook
linkedin
youtube

Działająca od 1991 roku firma Gold Drop Sp. z o.o. zyskała zarówno w Polsce, jak i zagranicą, opinię opowiedzianego i innowacyjnego producenta chemii gospodarczej. Gold Drop w ramach prowadzonej działalności produkuje uznane marki firmowe. Jest także cenionym partnerem w zakresie produkcji marek własnych.

Gold Drop – uznany na świecie polski producent profesjonalnej chemii gospodarczej

Oferta Gold Drop dostępna jest w sieciach hurtowych i detalicznych. Spółka zaczynała jako małe przedsiębiorstwo, aktualnie zatrudnia około 250 pracowników. Przedsiębiorstwo posiada przedstawicielstwa handlowe i dystrybucję w prawie 20 krajach na całym świecie, w tym m.in. w Szwecji, Niderlandach, Włoszech, Niemczech, Rumunii, Słowenii, Finlandii, Norwegii, Danii, Chinach, ZEA, na Słowacji i Węgrzech.

Za sukces firmy odpowiadają nie tylko wysokiej jakości produkty, ale zbudowane partnerskie zasady z klientami, kontrahentami, społecznościami lokalnymi i pracownikami. Jednymi z istotnych celów, jakie stawia przed sobą Gold Drop, są dbanie o środowisko naturalne oraz działalność charytatywna i sponsoringowa. Dzięki swoim wartościom i innowacyjności, przedsiębiorstwo zdobyło już wiele prestiżowych nagród i odznaczeń (jak np. Rzetelna Firma, Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej, czy Perły Rynku FMCG, Złoty Paragon).

Gold Drop produkuje również środki do dezynfekcji. Już w pierwszych dniach epidemii COVID-19 przedsiębiorstwo stanęło na wysokości zadania i pracowało niemalże 7 dni w tygodniu, aby dostarczyć na rynek preparaty czyszcząco-dezynfekujące oraz antybakteryjne.

Rozwiązanie EDI dla profesjonalistów

Dynamiczny rozwój Gold Drop Sp. z o.o. nie byłby możliwy bez skutecznej komunikacji z partnerami handlowymi. W tym celu, w 2003 roku, producent chemii gospodarczej rozpoczął współpracę z jednym z wiodących dostawców elektronicznej wymiany danych na rynku europejskim – firmą Edison S.A.

Prowadzenie dużego eksportu wymaga od Gold Drop efektywnej obsługi wielu relacji zagranicznych. Pozwalają na to m.in. mapy translacji stworzone przez Edison w ramach wdrażania komunikacji EDI. Formaty map translacji zostały dostosowane do wymogów sieci handlowych będących partnerami producenta. Edison uruchomił dla Gold Drop łącznie 24 relacje z klientami krajowymi i zagranicznymi.

Najczęściej czytane

Zadzwoń do nas!

Odpowiemy na każde pytanie dotyczące EDI

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

BAZA WIEDZY

AKTUALNOŚCI

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

iso

 

Peppol
ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015