facebook
linkedin
youtube

Polski producent bram i ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – Polargos Sp. z o.o. – rozpoczął swoją działalność w 1994 roku. Przedsiębiorstwo od samego początku stawiało na projektowanie, wytwarzanie i dostarczanie swoim klientom innowacyjnych rozwiązań systemowych. Dziś w ofercie firmy dostępne są bramy, przęsła, gotowe ogrodzenia do samodzielnego montażu (DIY), jak również automatyka do bram i inne akcesoria.

Polargos – producent i dostawca innowacyjnych rozwiązań

Polargos nieustannie rozwija się i podnosi kompetencje. W ramach pozyskanych dofinansowań z Funduszy Europejskich, spółka opracowuje nowoczesne produkty, które pozwalają jej na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów. Dzięki takiemu podejściu do prowadzenia działalności, producent od wielu lat wyznacza trendy branży.

Systemy Polargos dostępne są w największych sieciach budowlanych i przemysłowych w Polsce i zagranicą (m.in. w Niemczech, Rumunii, Austrii, Słowacji, Czechach czy na Węgrzech). Firma również prowadzi sprzedaż swoich rozwiązań poprzez własny sklep internetowy.

Sprawna komunikacja w Polargos możliwa dzięki rozwiązaniu EDI

W celu zapewnienia skutecznej komunikacji pomiędzy partnerami biznesowymi, Polargos Sp. z o.o w 2014 roku podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z dostawcą usługi Elektronicznej Wymiany Danych – firmą Edison S.A.

Wdrożone rozwiązanie EDI usprawnia proces produkcji i sprzedaży rozwiązań z portfolio Polargos, co wpływa na skrócenie czas realizacji zamówień krajowych, jak i zagranicznych. Jest to możliwe dzięki uruchomieniu 25 połączeń (głównie międzynarodowych) po protokołach AS2 i X400. W ramach wprowadzania komunikacji EDI, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta, Edison stworzył sprofilowane mapy translacji do formatów dokumentów wymaganych przez partnerów handlowych producenta bram i ogrodzeń. 

Najczęściej czytane

Zadzwoń do nas!

Odpowiemy na każde pytanie dotyczące EDI

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

BAZA WIEDZY

AKTUALNOŚCI

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

iso

 

Peppol
ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015