facebook
linkedin
youtube

Epidemia koronawirusa COVID‑19 pokazała, że wykorzystywanie elektronicznego obiegu dokumentów, faktur elektronicznych i ich wirtualnego archiwizowania jest dużym usprawnieniem w prowadzeniu Biznesu. W związku z tym, coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce decyduje się na odejście od tradycyjnej, papierowej formy dokumentów na rzecz ich digitalizacji. Cały artykuł znajdą Państwo w artykule.

Trwająca od początku roku epidemia COVID-19 wymusiła na przedsiębiorstwach z całego świata digitalizację procesów obsługi transakcji w celu uniknięcia zastojów w prowadzonych działalnościach. Automatyzacja komunikacji między firmami możliwa jest tylko wtedy gdy wszyscy partnerzy handlowi stosują te same standardy dokumentów i protokołów komunikacyjnych – czy możliwe jest osiągnięcie takiego stanu? Jak zredukować do minimum potrzebę przetwarzania informacji przez człowieka? Jaki w dobie kryzysu działać bezprzestojowo? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedzi w artykule.

Obecnie w Polsce wiele przedsiębiorstw wciąż obsługuje transakcje w formie tradycyjnej. Wymiana dokumentów papierowych, ich skanów czy plików w formacie PDF jest nie tylko czasochłonna, ale również generuje niepotrzebne koszty i niejednokrotnie błędy. Z pomocą biznesowi przychodzi automatyzacja procesowania dokumentów handlowych w łańcuchach dostaw. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas artykułem o tym, jakie korzyści niesie ze sobą wprowadzenie standardów wymiany dokumentów EDI na przykładzie branży HEPAC (eng. HEating, Plumbing, Air Conditioning – czyli branża instalacyjno-grzewcza). Zapraszamy do lektury!

Najczęściej czytane

Zadzwoń do nas!

Odpowiemy na każde pytanie dotyczące EDI

RELACJE INWESTORSKIE

MEDIA

EDIPEDIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

BAZA WIEDZY

KARIERA

WEBINARIA

EDISON S.A.

ul. Dobrego Pasterza 122A
31-416 Kraków 

KRS 0000040306 
REGON 351139980 
NIP 6761598008

KONTAKT

+48 12 21 32 300
info@edison.pl
sales@edison.pl

 

SOCIAL MEDIA

facebook whiteli whiteyt white

EDITEL Group

Editel Austria GmbH
Editel CZ s.r.o.
Editel SK s.r.o.
Editel Hungary Kft.
Editel Adria d.o.o.

 

PEF logo 

 

 

Peppol 

iso

ISO/IEC 27001
ISO 14001:2015 i 9001:2015

 

Peppol